У вбивстві дитячого письменника Володимира Вакуленка, який жив у Капітолівці Ізюмського району, підозрюють двох уродженців Луганської області. У цій справі йдеться ще про кількох убитих.

Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції в Харківській області Сергій Болвінов під час брифінгу.

За версією слідства, крім Вакуленка у справі є 7 постраждалих та троє вбитих: учасник АТО, та двоє місцевих жителів, яких схопили в лісі. Останніх убили в лісі й там же закопали, є підстави вважати, що до вбивства також причетні підозрювані в убитті письменника. Перед убивством громадян катували в Капітолівці в підвалі по вулиці Лугова.

Щодо колишнього учасника АТО, Болвінов розповів, що перед вбивством чоловіка клали обличчям на підлогу та імітували розстріл, унаслідок цього він отримав безліч травм і поранень, а потім його вбили.

«Ми знаємо, що Володимира Вакуленка катували перед стратою, — сказав Болвінов, на тілі виявили сліди побиття і два зламані пальці. Скалічене й розстріляне тіло письменника скинули просто з дороги». Першими знайшли його тіло місцеві мешканці, які входили до групи «Вантаж 200».

У справі підозрюють двох уродженців Луганської області, які служили на окупантів — Сергія Удоденка «Удод» та Владислава Низкород’єва «Лев». За словами начальника Слідчого управління поліції, встановити вбивць Вакуленка вдалося завдяки свідкам, розслідування тривало понад року, проведено понад 40 допитів — матеріалів по справі зібрали близько 13 тонн. На брифінгу зазначили, що обидва підозрюваних зустрічалися з місцевими дівчатами, яким «Удод» вихвалявся вбивствами, відомо про 4 загиблих — їхні тіла ексгумували та провели експертизи.

Справа щодо вбивства Володимира Вакуленка та ще трьох мешканців Капітолівки / Фото: Поліна Куліш для Ґвара Медіа

Читайте також

  • У поліції розповіли подробиці вбивства письменника Володимира Вакуленка в Ізюмі.