В Україні з’явилося нове видавництво «Відмова». Позиціонують себе як письменницька спільнота, яка прагне розвивати українську літературну традицію, створювати ком’юніті з авторів майбутніх світових бестселерів.

Про це повідомили в Інституті української книги. 

«Ми хочемо познайомити українських читачів з українськими письменниками, поки й ті, й інші ще живі. Спробуємо робити це не занадто серйозно. Наша основна ціль – писати та підтримувати учасників спільноти, щоб кожен з нас отримав свого Нобеля», – зазначили у новому видавництві.

До колективу видавництва увійшли 15 авторів, які познайомились на річній програмі письменницької майстерності від Litosvita: Анна Пасюк, Анастасія Саржевська, Нік Орач, Лариса Рудак, Тетяна Олексієнко, Маргарита Моря, Анна Барва, Аня Ісландія, Тая Левченко, Олі Черкай, Яна Хоменко, Марина Губарець, Юлія Желізко, Марія Баглай та Марина Манченко.

 «Ми хочемо, щоб наші тексти дочитували до кінця та й на товсті романи в нас немає грошей – тож беремо курс на коротку прозу. Наразі працюємо над збірками оповідань», – кажуть у видавництві про майбутні плани.

Також обіцяють, що за 2-3 тижні вже з’явиться інформація про перші видання. Будуть «знайомити українських читачів з українськими письменниками». 

Нагадаємо, що в Україні створили Довідник з відбудови міст.