Проєкт перебуває на етапі планування. Під нього вже виділили ділянку. 

Харківська міська рада 6 вересня на позачерговій сесії ухвалила рішення про надання Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту житлово-комунального господарства дозволу на розроблення проєкту землеустрою з відведення земельної ділянки для будівництва безпечного простору у Слобідському району міста. За даними міськради захисну споруду побудують на вулиці Георгія Тарасенка, 88. 

«Будівництво захисної споруди проводитиметься за кошти Держагентства з відновлення. Нам потрібно ухвалити це процедурне рішення для того, щоб наступного року, як нам обіцяють, збудувати цей об’єкт. Він вкрай необхідний для міста Харкова, для харків’ян, для навчання дітей», – наголосив Ігор Терехов.

Площа безпечного простору орієнтовно складатиме 0,43 га. 

Нагадаємо, Харківські ІТ-спеціалісти розробили систему, завдяки якій автоматично відкриватимуть двері в укриття при сигналі повітряної тривоги. Пілотний проєкт реалізували в Пісочинській громаді в одному із закладів освіти. 

Також в Індустріальному районі Харкова з’явиться перше бомбосховище для навчання школярів. Його планують побудувати згідно з усіма сучасними нормативами безпеки. У такому укритті зможуть навчатися 450 дітей.

Читати також: