Міський голова Харкова підтримує перейменування закладів на честь людей, які загинули захищаючи Україну.

«Хочу сказати, що це ми будемо вирішувати. Це не моє особисте рішення. Це те, що потрібно приймати відповідно до положення. Підтримую дійсно перейменування окремих ліцеїв на честь людей, які, на жаль, загинули захищаючи нашу рідну землю», — відповів Ігор Терехов на питання щодо перейменування ліцею №116 на честь пілота Андрія «Джуса» Пільщикова.

Андрій Пільщиков загинув 25 серпня над Житомирщиною внаслідок зіткнення навчальних літаків Л-39. Військовий пілот МіГ-29 із позивним «Джус» від початку повномасштабного вторгнення РФ здійснив десятки бойових вильотів. За попередньою кваліфікацією ДБР йдеться порушення правил польотів або підготовки до них.

З пілотом попрощалися 29 серпня у Києві. Віддати останню шану «Джусу» прийшли рідні, друзі, військові та небайдужі українці. Серед присутніх — командувач повітряними Силами Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук та Сергій Притула, голова однойменного волонтерського фонду.

Читайте також

Меморіальну дошку на честь пілота Тараса Редькіна відкрили у Харкові — фото. Пам’ятну дошку на честь пілота винищувача 204 бригади тактичної авіації Тараса Редькіна встановили на будівлі школи, в якій він навчався.

У Харкові відкрили пам’ятний знак міста-героя. Пам’ятник встановили на набережній Лопані поруч з найвищим в Україні флагштоком з прапором України.