29 жовтня російські військові продовжували наступати на лінії Куп’янськ-Сватове, але не досягли підтверджених успіхів, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Генштаб ЗСУ повідомляв про відбиття понад семи штурмів поблизу Синьківки та Іванівки під Куп’янськом. Речник командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Фітьо заявив, що 28 жовтня українські війська також відбили штурм поблизу Петропавлівки.

Мапа бойових дій на Харківщині, Луганщині та Донеччині / Мапа: ISW

У Генштабі ЗСУ також повідомили про відсутність наступальних дій російських військ на Лиманському напрямку. На противагу цьому, російські мілблогери стверджували про тактичні досягнення поблизу Степової Новосілки на Куп’янському напрямку та скромні успіхи біля Діброви на Лиманському напрямку минулого тижня.

Російські джерела стверджували, що 29 жовтня українські війська здійснили безрезультатні наземні атаки на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. У Міноборони РФ стверджували, що підрозділи Західного угруповання військ РФ відбили два українські штурми біля Синьківки та Надії на південний захід від Сватового. Крім того, повідомляється, що центральне угруповання військ РФ відбило п’ять українських штурмів поблизу Ямполівки та Діброви.

Читайте також

  • Російські військові завдали авіаудару по Синьківці, Петропавлівці, Новоосиновому та Піщаному Куп’янського району.