У компанії запустили передпродаж нового поштового блоку «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», що продовжує торішню серію «Слава Збройним Силам України!».

На нових марках зображені бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які захищають території України. Автором ілюстрацій є заслужений художник України Олександр Охапкін.

Тираж блоку становить 235 000 примірників, коштуватиме він 69 гривень. Передзамовити марки можна на офіційному сайті Укрпошти. При оформленні замовлення у кошику, є можливість задонатити «Гвардії наступу». Всі кошти, зібрані з 4 по 9 травня, передадуть спецпідрозділам.

Генеральний директор компанії Ігор Смілянський також зазначив, що в серію також увійдуть марки, присвячені Службі безпеки Україні та Головному управлінню розвідки. Втім, дати та місце випуску марок оголосять пізніше.

Читайте, як на Харківщині тренують бійців однієї з бригад «Гвардії наступу»: «Спартан» боронив Харків на початку повномасштабного вторгнення, а також брав участь у звільненні регіону у вересні 2022 року.

  • Укрпошта готує до друку нову марку «Діти перемоги малюють Україну майбутнього». Компанія оприлюднила сім ескізів, які намалювали діти, за них можна проголосувати в Дії.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.