Більш ніж половина громадян на звільнених та прифронтових територіях прагнуть детальніше стежити за новинами про події в Україні.

57% опитаних говорять, що хотіли б отримувати більше інформації про хід війни. Зокрема, 78% українців розповіли, що читають новини щоденно. Про це стало відомо з результатів опитування, проведених Київським міжнародним інститутом соціології. 

«12% респондентів споживають досить регулярно (3-4 рази на тиждень). Лише 10% споживають новини 1-2 рази на тиждень чи рідше», – ідеться в повідомленні.

Також, за результатами дослідження, для 97% опитаних  стежити за новинами про події в Україні досить або дуже важливо. Водночас їх цікавить й інформація про наявні програми державної підтримки для громадян (39%), доступні в громаді послуги (36%) і плани відбудови (33%).

Нагадаємо, 16% респондентів з прифронтових регіонів регулярно читають новини з російських джерел, зокрема 6% роблять це щодня.

Читайте також

  • Харків’яни масово отримують спам-повідомлення від росіян: у ХОВА відреагували

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!