На Куп’янському напрямку російська армія безрезультатно вела штурмові дії біля Синьківки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ 1 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Борисівка, Вовчанськ, Охрімівка та Строївка Харківської області.

Армія РФ завдала авіаційних ударів в районах Петропавлівки, Куп’янська, Курилівки, Степової Новоселівки та Чернещини Харківської області. Під артилерійським та мінометним вогнем перебували такі населені пункти, як Дворічна, Масютівка, Синьківка, Іванівка, Кислівка та Берестове на Харківщині.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 43 бойових зіткнення.

Читайте ще

Стратегічних успіхів на Куп‘янському напрямку ворог не має – Сирський. Головна мета росіян, за словами командувача Сухопутних військ України, окупувати Куп’янськ.

Поліціянти евакуювали з Куп’янського району 21 людину. 30 жовтня поліцейські групи «Білі янголи» спільно з волонтерами та місцевою владою вивезли з Куп’янського району 21 людину, у тому числі 12 дітей.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Харківщини — фото. У ніч з 30 на 31 жовтня Росії обстріляла Вовчанськ Чугуївського району та Борову Ізюмського району, там пошкоджено будівлі. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.