За минулу добу українські війська відбили 13 атак на Куп’янському напрямку в районах Синьківки, Берестове та 9 атак на Слобожанському напрямку в районах населених пунктів Красне, Мороховець, Олійникове, Гатище на Харківщині.

Про це повідомив начальник Харківської військової обладміністрації Олег Синєгубов.

Він зазначив, що артилерійських та мінометних ударів РФ зазнали 30 населених пунктів області. Авіаційних обстрілів зазнали населені пункти Глибоке, Лукʼянці, Огірцеве, Вовчанськ, Вовчанські Хутори, Веселе, Вільча, Липці, Слобожанське, Сосновий Бір, Українське. По Харкову ударів не зафіксовано.

У результаті обстрілів поранено шість людей та троє загиблих.

У селі Липці Харківського району поранення отримали 53-річна жінка та 38-річний чоловік. У Черкаських Тишках Харківського району внаслідок артобстрілу загинув 55-річний чоловік, пошкоджено приватні будинки.

10 травня внаслідок серії масованих обстрілів Вовчанська з різного виду озброєння дістали поранення 52-річний та 42-річний чоловіки, 60-річна жінка, ще один поранений та двоє загиблих — чоловік та жінка. Пошкоджені десятки приватних будинків.

11 травня о 00:45 у селі Одноробівка Богодухівського району внаслідок обстрілу зафіксовано пошкодження чотирьох будинків, автівку.

Також ввечері 10 травня в селі Андріївка Ізюмського району в полі трактор наїхав на невідомий вибуховий пристрій. Постраждалих немає.

Нагадаємо, що армія РФ розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківщини. Втрат територій не допущено, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, наступальні дії проводяться на Вовчанському напрямку — у населених пунктах Харківського та Чугуївського районів.

Читайте також

  • Росія почала нову хвилю контрнаступальних дій на Харківському напрямку — Зеленський.