Цієї неділі комунікаційниця Bihus.Info планує пробігти 30 кілометрів Києвом, щоб зібрати допомогу військовим під Бахмутом.

Анастасія Борема родом з Донецька. Зараз дівчина працює та живе у Києві, а її хобі – біг. Про забіг Анастасія розповіла у себе на сторінці Фейсбук. Мета – зібрати на Matrice 300 RTK, дрон для аеророзвідки. Його вартість – 1 166 00 гривень, наразі дівчині вже вдалося зібрати 587 тисяч. Протягом забігу люди матимуть можливість донатити на банку і підтримувати спортсменку словами, які напишуть в призначенні платежу. Друзі Анастасії будуть передавати їй усі побажання протягом забігу і інформуватимуть її про вже подолані кілометри.

«Це непроста дистанція і знаю, що буде тяжко, але щоразу, коли тяжко, згадую як зараз нашим хлопцям і дівчатам на фронті.

Цим забігом я хочу показати, що кожен українець сьогодні може набагато більше, ніж до 24 лютого. Кожен, хто раніше думав, що на щось не вистачить сили і сміливості, хто вагався і відкладав важливе на потім, хто казав “мабуть це не для мене”, і боявся пробувати, бо раптом не вийде.

Сьогодні ми всі незламні – ті, хто залишив звичне життя і зараз на передовій, хто каже “що треба? привеземо в Україну за 3 дні”, хто тримається сам і тримає кукуху близьких, хто розповідає жахливі історії з фронту, пропускаючи все крізь себе та зберігаючи в серці добро, хто організовує всіх друзів для допомоги дітям-переселенцям, хто з пенсії в першу чергу закидає 50 гривень на важливі збори, хто працює ще більше і всі заощадження донатить на ЗСУ, хто продовжує жити і любити життя, попри все»

Задонейтити можна тут.

Більше цікавих новин у нашому Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.