Український Інститут разом із маркетинговою компанією usheru створив сайт з понад 600 вітчизняними стрічками.

Мета ініціативи — познайомити іноземного глядача з українським кіно. На сайті зібрані не тільки самі фільми, а і способи переглянути стрічку в залежності місцеперебування глядача: користувачам пропонують перегляд у кінотеатрах, якщо в обраній країні йдуть покази стрічки; або ж онлайн, якщо фільм є на VOD-платформах країни перебування.

«Війна в Україні завдала шкоди всім сферам українського життя, зокрема й кінематографу. Наша команда хотіла б трохи допомогти, тому ми долучилися до розвитку сайту, аби продемонструвати та просувати українську креативну галузь на світовій арені. Дивлячись українські фільми, глядачі усього світу можуть віддати шану українській культурі та підтримати кінопрофесіналів. Перегляд фільмів ще ніколи не був таким змістовним!», — зазначав співзасновник та CEO usheru Олівер Феган.

Український інститут (Ukrainian Institute) — це державна установа України, яка створена для представлення української культури у світі та формування позитивного іміджу країни за кордоном. Заснований Кабміном у 2017 році та належить до сфери управління МЗС України.

  • Україна ввійшла до топа найпопулярніших сторінок в Instagram

Поширюйте українське та не забувайте підписуватися на нас у Facebook і Telegram, переглядати YouTube та TikTok.