На конференції буде представлена українська локація, де розповідатимуть про потенціал українських стартапів у сфері екології, зеленої енергетики, IT, оборони та виробництва їжі.

Це шанс для наших компаній репрезентувати свої проєкти, знайти партнерів та спонсорів. Цьогоріч партнером з української сторони виступає некомерційна організація Business Incubator Group (BigU), яка допомагає підприємцям малого та середнього бізнесу. 

«Зараз в нас є близько 28 компаній. Це технологічні й інженерні підприємства, IT-стартапи, а також агенція з енергоощадження. Це можливість для українців будувати горизонтальні зв’язки з компаніями із США та іншими громадськими організаціями й виходити на міжнародний ринок. З нами їде проєкт від компанії Feodal зі Львівщини. Його учасники займаються створенням карт мінних полів та співпрацюють з ДСНС щодо гуманітарного розмінування. Це дуже важливий проєкт, особливо для таких регіонів як Харківщина та  Херсонщина», — розповів голова BigU Євген Барсуков.

EarthX — одна з найбільших у світі конференцій, яка об’єднує екологічні організації, підприємства, наукові установи, державні установи, спікерів, інтерактивних програм та експертів у відповідній галузі. Кожен рік вона відбувається на День Землі у Техасі. 

EarthX / Фото: earthx.org

Долучитися та взяти участь в  EarthX2023 можна за посиланням.

  • Зазначимо, що Харківщина (її деокуповані території) є потенційно найбільш забрудненим вибуховими предметами регіоном України, тому важливо розвивати стартапи, які пришвидшить розмінування.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Історія була створена в рамках проєкту «Локальні історії громад. Трансформація та стійкість: Харків» за підтримки Європейського фонду за демократію. Зміст публікації не виражає думку EED і є рішенням виключно його авторів, редакції Gwara Media.