Компанія відновлює роботу в Харкові аби підтримати місто та допомогти забезпечити його мешканців необхідними транспортними послугами.

Сервіс підтримує громаду знижкою 50% на всі поїздки протягом першого місяця. Крім цього, компанія не братиме комісію за обслуговування, тож 100% вартості поїздок надходитиме місцевим водіям.

Також місту надається 5 000 промокодів на безоплатні поїздки для працівників підприємств критичної інфраструктури. Ці поїздки розподілять для підтримки роботи працівників критичної інфраструктури, державних установ, волонтерів та неурядових організацій.

«Ми віримо, що нещодавні досягнення у Харківській області стимулюватимуть все більше бізнесів і громадян повертатися у місто, щоб відновити його життя та економіку якомога швидше. Ми раді бути частиною цього процесу, відновлюючи роботу Uber у Харкові, оскільки це сильний позитивний сигнал для бізнес-спільноти допомагати у відбудові України», – коментує Марчін Мочирог, регіональний генеральний менеджер Uber у Центральній та Східній Європі.

Зазначимо, що у межах Uber Restore компанія допомагає командам фахівцям реставраційного центру Міністерства культури та інформаційної політики України безоплатно діставатися місць по всій Україні для дослідження, реставрації та збереження творів мистецтва та інших артефактів, важливих для захисту ідентичності та культурної спадщини України.