За словами речника Сухопутних військ ЗСУ Володимира Фітьо, те, що відбулось, – це тимчасове явище.

У районі села Крохмального Харківської області Сили оборони відійшли на запасні позиції. Про це повідомив речник Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону.

«Крохмальне – це був населений пункт, де проживало 45 осіб до початку широкомасштабної війни. Будемо говорити, це 5 будинків. І ці 5 будинків були зруйновані російським агресором. Відповідно, наша основна мета – вберегти життя українських захисників. Їхні позиції були переміщені на підготовлені до цього часу запасні позиції, де вони зараз тримають оборону, не дають ворогу просуватись далі», – сказав Фітьо.

За словами речника, загрози для сусідніх підрозділів це не становить, і те, що відбулось, – це тимчасове явище. Він нагадав, що лінія фронту щоденно зміщується.

Також Фітьо зазначив, що Крохмальне у 2022 році було окуповане Росією, населений пункт відбили під час харківського наступу.

«Зараз безпосередньо кількасот метрів, які вони (росіяни – ред.) захопили, ніякого значення не мають», – заявив Фітьо.

Інститут вивчення війни, посилаючись на геолокаційні зображення вранці 20 січня повідомив, що російські війська захопили село Крохмальне у Харківській області. Село знаходиться за 26 кілометрів від Куп’янська та неподалік села Табаївка, яка була основним напрямком удару росіян протягом 19 січня.

Читайте також

  •  Внаслідок обстрілу росіян на Харківщині пошкоджено газопровід.