У межах ініціативи Laptops for Ukraine в європейських містах запрацювали перші 11 хабів збору техніки для постраждалих від війни українців.

Про це розповіли в Міністерстві цифрової трансформації.

Зазначається, що будь-яка європейська соціально відповідальна компанія може взяти участь у зборі ноутбуків, планшетів, смартфонів для українських шкіл, лікарень, державних адміністрацій та інших установ, які постраждали від збройної агресії рф.

Наразі хаби є в таких містах: Париж, Трієр, Гранада, Ойпен, Антверпен, Брюссель, Карлові Вари, Прага, Любляна, Таллінн та Орадя.

Про ініціативу Laptops for Ukraine

Через те, що зараз школярі, студенти та дорослі, які виїхали з України, вимушені навчатися та працювати дистанційно, є гостра нестача електронних пристроїв, таких як ноутбуки, планшети та телефони.

Щоб українці мали змогу залишатися на зв’язку, створили проєкт, у рамках, якого кожен охочий може принести старий або новий пристрій у хаб і пожертвувати його.

«Ваша пожертва може допомогти лікарні надати необхідну допомогу, допомогти дітям продовжити навчання або допомогти місцевому уряду надати життєво важливі послуги», — йдеться на сторінці ініціативи.

  • Працівники освітніх закладів Харківської області отримали техніку, що покращить проведення навчального процесу.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.