На Харківщині тривають відновлювальні роботи. В села повертають електроенергію, людей забезпечують усім необхідним для життя і роботи.

У 60% деокупованого Слатиного відновили світло

Селище було повністю знеструмленим з початку весни. Наразі ремонтні роботи тривають — повністю повернути електроенергію в село обіцяють за два тижні. Про це повідомили у ХОВА.

«Енергетики замінили 40 високовольтних опор і 50 опор ліній 0,4 кВ. Із 40 кілометрів пошкоджених ліній наразі відремонтовано 20», — розповів заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

ООН забезпечила пункти обігріву в Харкові теплими речами

Люди отримують гуманітарну допомогу / t.me/citykharkivua

Агенція ООН у справах біженців (UNHCR) надала 6 тисяч ковдр та спальних мішків, 180 ліжок та подушок. Про це повідомили в Харківській міськраді.

Крім цього, впродовж двох тижнів жителям Північної Салтівки планують роздати ковдри, термоси, лампи, гігієнічні набори, обігрівачі та спальні мішки. Допомога розрахована на 1,8 тисячі харків’ян.

Медійники з Первомайського отримали технічну підтримку

Національна спілка журналістів передала телерадіокомпанії «Надія» техніку та засоби захисту, що необхідні для безперебійної роботи. Про це повідомив директор компанії Павло Сухарєв.

Допомогу надіслали скандинавські медіакомпанії: шведські правозахисники з організації CRD, швейцарський фонд Hirondelle та українська ГО IRMI, Міжнародна федерація журналістів.

ТРК «Надії» передали комплект, до якого увійшли відеокамера, аудіосистема, навушники, акумулятори, зарядні пристрої та мікрофон. Крім того, журналісти отримали захисне спорядження — три тактичних аптечки та три бронежилети, марковані написом PRESS.

  • Які мости й дороги планують відремонтувати на Харківщині у 2023 році

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.