У Харкові планують замовити піар міської ради та мера за майже пів мільйона гривень

Денис Глушко - 27 Березня 2024 | 13:48

Харківська міська рада опублікувала тендер на закупівлю послуг на розміщення та просування інформаційних матеріалів, у тому числі з офіційного сайту Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету, в онлайн-медіа. Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Розповідати планують про «діяльність з питань взаємодії зі Збройними силами України цивільного захисту, з питань підвищення іміджу Харкова на міжнародному рівні, а також з питань взаємодії з дитячими, молодіжними, підприємницькими, спортивними та іншими громадськими об’єднаннями Харківської міської територіальної громади».

Очікувана вартість послуг – 466 025 гривень. За ці кошти хочуть замовити 100 інформаційних матеріалів до 12 грудня 2024 року.

«Мета послуги спрямована забезпечити систематичне, повне, оперативне та всебічне інформування мешканців міста Харків у т.ч. громадян змушених покинути місто через російську збройну агресію, в мережі Інтернет діяльність з питань взаємодії зі Збройними силами України цивільного захисту, з  питань підвищення іміджу Харкова на міжнародному рівні, а також з питань взаємодії з дитячими, молодіжними, підприємницькими, спортивними та іншими громадськими об’єднаннями Харківської міської територіальної громади», – таке пояснення наводять у додатку 3 до тендерної документації.

Журналіст Ґвари 27 березня звернувся за коментарем щодо доцільності такої публічної закупівлі до директора Департаменту в справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрія Сідоренка.

У питанні також зазначалося, що інформаційні матеріали в тому числі про діяльність Харківської міської ради, виконкому, мера Харкова Ігоря Терехова розміщуються в цілій низці місцевих онлайн-медіа, а міський голова з’являється в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«У нас є пʼять робочих днів на відповідь. Чекайте», – відповів текстовим повідомленням Юрій Сидоренко.

Новина буде доповнена щойно представник Харківської міської ради надасть відповідь.

Видання вже писало про тендер Харківської міської ради на розміщення в телеефірі програм за майже 7 млн грн. Тоді представники міської ради на питання про які саме програми йдеться відповіли: «всі можуть бути, різні. Можуть великі, можуть маленькі, тобто різних жанрів, може бути що завгодно на тематику».

Наприкінці лютого 2024 року у цій закупівлі на загальну суму в 6 998 400 гривень перемогла ТОВ «Інтерком-Інвест» і і це єдине підприємство, яке брало участь в аукціоні. Компанія неодноразово брала участь у тендерах Харківської міської ради (3 послуги) та Управління поліції охорони у Харківській області (1 послуга). Загальна сума коштів отримав від публічних закупівель протягом 2022-2024 років становить 7 438 585 грн.

Читайте також

Громада на Харківщині скоротила штат, аби передати 15 млн грн Силам оборони України. Село Олексіївка у Лозівському районі Харківської області скорочує штат працівників місцевої ради, а також заступників голови, аби передати більше коштів на підтримку сил оборони, повідомляє очільник громади Анатолій Страхов у коментарі журналісту Ґвара Медіа.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

«У вас свята, у нас війна»: як у Харкові проходять мітинги «Гроші на ЗСУ». Восени 2023 року — у відповідь на повідомлення ЗМІ про недоцільне використання місцевих бюджетів — Україною прокотилася хвиля мітингів «Гроші на ЗСУ». Під таким гаслом активісти щосуботи виходять під стіни міських рад, аби ті виділяли більше коштів на потреби військових. Ці акції розпочалися в Одесі та Києві, згодом ініціативу перейняли й інші міста. 

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.