Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, загальна кошторисна  вартість робіт становить 73,9 мільйона гривень.

У Старому Салтові на Харківщині відновлюють будівлю амбулаторії та ЦНАПу. Відбудова відбувається за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету. Про це повідомляє Харківська обласна військова адміністрація.

Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, загальна кошторисна  вартість робіт становить 73,9 мільйона гривень.

«Аварійно-відновлювальні роботи в приміщеннях амбулаторії, Центру надання адміністративних послуг і адмінбудівлі розпочалися ще минулого року. Цей об’єкт став перехідним і на 2024, адже будівля зазнала значних пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів», – сказав Олег Синєгубов.

У ХОВА розповіли, що для зручності людей тут удосконалюють безбар’єрне середовище. Зокрема, раніше в будівлі був підйомник для маломобільних груп населення, а наразі облаштовують ліфт. На сьогодні в амбулаторії частково виконані оздоблювальні роботи в приміщеннях, їх планують завершити до кінця травня. Відновлення ЦНАПу завершено на 90%. 

Раніше у будівлі зробили всі мережі: теплопостачання, водопровід, каналізацію тощо. Окремо працюватимуть дизельні електростанції, котельня.

Нагадаємо, у Старому Салтові відновлюють 13 багатоповерхівок, пошкоджених російськими обстрілами. Ці багатоквартирні будинки включені до переліку проєктів, які відновлюються за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії. 

Довідка

Старий Салтів знаходиться на правому березі Печенізького водосховища та складається з двох частин, рознесених на кілометр і розділених великим лісовим масивом. Населений пункт було окуповано 19 березня 2022 року та звільнено у травні того ж року.

4 травня 2022 року російські військові неподалік селища Старий Салтів розстріляли колону з 15 приватних автомобілів, в яких знаходились мирні жителі. Внаслідок цього загинули люди.

Читайте також

  • У Харківській області перейменування потребують 1793 вулиці. Це один з найвищих показників серед областей України.