Минулого року в селищі Старий Салтів відремонтували чотири багатоповерхових будинки.

У Старому Салтові відновлюють 13 багатоповерхівок, пошкоджених російськими обстрілами. Ці багатоквартирні будинки включені до переліку проєктів, які відновлюються за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Селище Старий Салтів значно постраждало від ворожих обстрілів. Ворог прицільно бив по житловій інфраструктурі. Цього року в квітні готуємо до здачі в експлуатацію два будинки, ще три будуть готові у травні. Решту житлових об’єктів завершимо влітку та восени», – зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Наразі в одному з будинків вже повністю замінили вікна та двері, облаштували укриття у підвалі.

«Цей будинок був одним з найбільш пошкоджених, мав чотири влучання, руйнацію плит перекриття та даху. Наразі це все відновлено, будівлю утеплено, залишається завершити роботи по цоколю. Загалом ми почали відновлювати будинок в жовтні минулого року і намагаємося закінчити роботи в найкоротші терміни», – розповів помічник виконроба.

Також у Старому Салтові відновлюють заклад освіти та розробляється окремий проєкт на будівництво захисної споруди цивільного захисту, а також ремонтують будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини і Центру надання адміністративних послуг, розповіли у ХОВА.

Довідка

Старий Салтів знаходиться на правому березі Печенізького водосховища та складається з двох частин, рознесених на кілометр і розділених великим лісовим масивом. Населений пункт було окуповано 19 березня 2022 року та звільнено у травні того ж року.

4 травня 2022 року російські військові неподалік селища Старий Салтів розстріляли колону з 15 приватних автомобілів, в яких знаходились мирні жителі. Внаслідок цього загинули люди.

Читайте також

  • У Харківській області перейменування потребують 1793 вулиці. Це один з найвищих показників серед областей України.