Нова опція стала доступною завдяки інтеграції систем єЧерга та «Шлях».

У сервісі єЧерга запустили нову послугу для міжнародних перевізників – можливість відстежувати статус транспортного засобу в загальній черзі. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«Міністерство перебуває у постійному діалозі з перевізниками та водіями, а всі конструктивні пропозиції щодо вдосконалення сервісу єЧерга завжди беруться в роботу. Продовжуємо працювати над масштабуванням сервісу для всіх транспортних засобів, що перетинають наш кордон», – розповів міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. 

Наголошується, що нова опція стала доступною завдяки інтеграції систем єЧерга та «Шлях».

Перевірити статус всіх автомобілів в електронній черзі можна в особистому кабінеті системи «Шлях» у вкладці «Моя єЧерга». Зокрема, перевізник може переглянути транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі, статус авто в єЧерзі, дані про підприємство, транспортний засіб, причіп, номер вантажної митної декларації.

Нагадаємо, 31 липня стартував тестовий період єЧерги. Наразі тестування охоплює вісім пунктів пропуску, регулярні та нерегулярні маршрути. 

Як працює єЧерга

Щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему єЧерга. Для цього варто зареєструватись на сайті та обрати потрібний прикордонний перехід. Реєстрація буде доступна за день до старту руху, тобто 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської області. Система доступна як для регулярних автобусних рейсів, так і для нерегулярних. Усі вони повинні бути зареєстровані.

Читати також:

  • На кордоні з Польщею тестують єЧергу для рейсових автобусів.