Комунальне підприємство «Чугуївський дитячий оздоровчий табір “Орлятко”» опублікувало тендер на 19,4 мільйона гривень щодо капітального ремонту будівель закладу. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Зокрема, мова йде про ремонт приміщень дитячого табору за адресою: комплекс будівель та споруд №14 (зона №02), селище Кочеток, Чугуївський район, Харківська область вартістю 19 479 312,00 грн. За ці гроші мають оновити три корпуси табору, зокрема ремонт житлових приміщень, санвузлів, електромережі та благоустрій.

Журналісти Ґвара Медіа звернулися до контактної особи КП Наталі Пасько. Вона працює бухгалтером на цьому підприємстві.

«Звісно, це є правильним рішенням», — зазначила вона у відповіді на запитання журналістки щодо доцільності відновлення будівель на територіях, які ймовірно можуть обстрілюватися РФ.

Роботу табору планують відновити, проте не в умовах війни. Втім, на питання щодо доцільності відбудови саме зараз журналістці у підприємстві не відповіли.

Журналісти Ґвара Медіа звернулися до Чугуївської районної військової адміністрації та чекають на відповідь.

Торік у червні російські військові обстріляли табір, пошкодило три корпуси. Як зазначає Суспільне, у 2022 році табір відремонтували — оновили санвузли та закупили нові меблі.

Читайте також

  • Раніше журналісти Харківського антикорупційного центру писали, що підряди на відновлення будинків у Чугуєві отримує оточення міського голови Галини Мінаєвої.
  • Наталинська сільська рада опублікувала тендер сумою 63 млн грн на будівництво бомбосховища в місцевому ліцеї.