У селі Донець Ізюмського району, уклали угоду з ТОВ «Зума Україна» щодо встановлення дитячого майданчика вартістю майже півтора мільйона гривень. Про це повідомив Харківський антикорупційний центр.

Будувати дитячий майданчик планують на вулиці Центральній, 40-а.

«445 тисяч гривень витратять на покриття з гумової плитки «Тартан». Вартість одного квадратного метра покриття становить 839,6 грн. Вартість одного ігрового комплексу становить 403 тисячі гривень. Крім того, придбають гойдалку «Гніздо» на трьох за 106 тисяч гривень», — йдеться у повідомленні.

У селі на Харківщині збудують дитячий майданчик за 1.5 мільйона / Фото: ХАЦ

За таку ціну гойдалки «Гніздо» в інтернеті не вдалось знайти. Проте в онлайн-магазинах продається цілий комплекс за 50 тисяч гривень. Туди, крім самої гойдалки, ще входить гірка та пісочниця. Також на майданчику встановлять дві качалки «Мотоцикл» та «Жираф», які коштують 25 тисяч гривень та гойдалку на двох людей за 24 тис. грн.

У листопаді 2021 році відділ житлово-комунального господарства, транспортного сполучення та благоустрою Донецької селищної підписав договір з підрядником ТОВ «Зума Україна» про початок будівництва цього майданчика. Тоді вартість договору склала 2,47 млн грн.

У грудні 2021 року Відділ перерахував підряднику 1,3 млн грн, проте за даними сайту «Прозорро», на той момент роботи по тендеру не були завершені. Зараз тому ж ТОВ «Зума Україна» виділили ще 1,5 млн грн.

Читайте також:

  • На ремонт доріг Харківщини в травні витратили 200 мільйонів гривень. Водночас на ремонт доріг обласного значення в травні витратили більше коштів, ніж на траси державного значення.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.