Роботу над українським трилером завершили незадовго до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, повідомляють у Держкіно.

В український прокат «Еґреґор» мав вийти 8 березня 2022 року. Втім, прем’єру перенесли на 20 квітня 2023-го. Фільм став одним з останніх для українського піротехніка Олександра Суворова та актора Павла Лі, які загинули торік навесні під час російського вторгнення. Олександр — як військовий, Павло — як волонтер.

Український піротехнік Олександр Суворов / Фото: facebook.com/Egregorthemovie
Український актор Павло Лі / glavcom.ua

«Еґреґор» розповідає про пригоди нью-йоркського детектива Артура, який отримує дивний лист від свого університетського професора з України. Згодом він дізнається, що наставник помер. У намаганні розплутати містичний клубок таємниць, детектив прилітає до Києва.

Фільм створений за підтримки Держагентства України з питань кіно та Польського Інституту Кіно. У 2021 році «Еґреґор» став фільмом-закриттям фестивалю «Молодість».

  • Ті, хто вчора лише грав військових на сцені або в кадрі, сьогодні виборюють незалежність України. Розповідаємо про українських акторів, які після початку повномасштабного вторгнення стали на захист країни.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.