Після огляду місця події правоохоронці виявили, що там не було загороджень.

Слідчі опитали свідків, які знаходилися на місці під час обвалу ґрунту на аварійній ділянці у Харкові та отримали відео, яке зафіксувало момент загибелі двох працівників аварійно-диспетчерської служби Харківської міської філії «Газмережі». Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

«Вже розбираємося, хто винний у смерті людей – двоє газовиків загинули під землею. Після огляду місця події виявили, що там не було загороджень. Вже допитали четверо свідків та отримали відео події. Попереду – допити всіх причетних та численні експертизи», – ідеться в повідомленні.

За словами Болвінова, слідчим управлінням зареєстроване та вже розслідується кримінальне провадження про порушення правил безпеки під час цих робіт.Увечері 4 грудня під час проведення аварійно-рятувальних робіт на одному з об’єктів Харкова стався обвал ґрунту, в результаті якого загинули двоє працівників газової служби, повідомили в ДСНС.

Загиблими виявилися 48-річний слюсар Сергій Гончаренко та 42-річний Максим Родак. Вони входили до складу бригади, яка проводила аварійні роботи на одному з підземних газопроводів міста.

Читайте також

  • «Влучило прямо у мій кабінет»: керівник Борівської СВА прокоментував вечірній обстріл РФ.