На Харківщині найскладніша ситуація серед областей України.  

Станом на 15:00 у Харківській області після масштабної атаки на енергетичну інфраструктуру без світла залишається 600 тисяч споживачів. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

«Найскладніша ситуація — у Харкові. Через значні пошкодження залишаються знеструмленими близько 600 тисяч споживачів. Триває робота над заживленням критичної інфраструктури міста», – ідеться в повідомленні. 

Довідка

Вранці 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення електроенергії не працює електротранспорт, світлофори.

Наземний транспорт працює в режимі блекауту, метро наразі функціонує тільки як укриття. 

Також унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.

Харківводоканал 22-23 березня подаватиме воду на зниженому тиску через необхідність відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських обстрілів.

За словами заступника голови ОП, станом на зараз без електроенергії залишається 700 тисяч споживачів.  Тимчасово знеструмлено Харків та інші населені пункти Харківського району, Первомайська громада Лозівського району. 

Частково без світла залишилися інші міста регіону — Красноград, Олексіївка громада, Куп’янський район.

Читайте також

  • Унаслідок масованого ракетного обстрілу Харкова постраждав працівник енергоіфнраструктури.
  • У Харкові подаватимуть воду на зниженому тиску – графік.