На місці обстрілів працюють надзвичайники, залучено пожежний потяг.

На Харківщині триває ліквідація наслідків масованої ракетної атаки РФ по енергетичній інфраструктурі. Попередньо, відомо про одного постраждалого працівника об’єкта енергоінфраструктури. Про це повідомили у ДСНС Україна.

«На місці ліквідації наслідків ворожого удару працюють надзвичайники, задіяно пожежний потяг. За попередніми даними, без електроенергії залишаються близько 700 тис. споживачів», – ідеться в повідомленні.

Також у ДСНС повідомили, що на базі пожежно-рятувальних частин працюють Пункти незламності, за потреби можна звертатися до них. Знайти адреси усіх Пунктів незламності можна у Дії, на мапі або за допомогою чат-боту @nezlamnistbot.

Довідка

Вранці росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення електроенергії у місті не працює електротранспорт, світлофори.

Наземний транспорт працює в режимі блекауту, метро наразі функціонує тільки як укриття. 

Також унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.

Харківводоканал 22-23 березня подаватиме воду на зниженому тиску через необхідність відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських обстрілів.

Тимчасово знеструмлено Харків та інші населені пункти Харківського району, а також Первомайська громада Лозівського району. 

Частково без світла залишилися інші громади регіону — Красноградська, Олексіївська, Куп’янська та інші.

Читайте також

  • Війська РФ обстріляли щонайменше 15 населених пунктів Харківщини