Також у місті лунатиме звукове сповіщення про початок та відбій повітряної тривоги.

У Харкові та області через перебої з електропостачанням сповіщення про повітряні тривоги будуть здійснюватися через звукове повідомлення на мобільні телефони. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Крім того, додатково співробітники ДСНС та Нацполіції будуть сповіщати громадян через гучномовці та рації, об’їжджаючи місто.

Довідка

Вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення електроенергії не працює електротранспорт, світлофори.

Наземний транспорт працює в режимі блекауту, метро наразі функціонує тільки як укриття. 

Також унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.

Харківводоканал 22-23 березня подаватиме воду на зниженому тиску через необхідність відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських обстрілів.

Тимчасово знеструмлено Харків та інші населені пункти Харківського району, а також Первомайська громада Лозівського району. 

Частково без світла залишилися інші громади регіону — Красноградська, Олексіївська, Куп’янська та інші.

Читайте також

  • Унаслідок масованого ракетного обстрілу Харкова постраждав працівник енергоінфраструктури.
  • У Харкові подаватимуть воду на зниженому тиску – графік.