Працівники зооветеринарної академії Державного біотехнологічного університету вже почали роботи, проте їхніх сил замало для відновлення стайні.

Про це повідомив Малоданилівський селищний голова Олександр Гололобов.

Стайня зооветеринарної академії Державного біотехнологічного університету була зруйнована внаслідок обстрілу Малоданилівської громади 30 травня. Дві ракети С-300 зруйнували центральну частину приміщення, іншу — залишили без покрівлі та частково стель.

«На мою думку та думку керівництва ДБТУ, необхідно врятувати те, що є, цього вистачить для можливого повернення коней в разі нормалізації військової ситуації та відновлення роботи», — написав Гололобов.

Він зазначив, що необхідно законсервувати приміщення кінно-спортивної школи та накрити тимчасовим покрівельним матеріалом два крила споруди, де знаходилась школа, та 32 денники, де зазвичай мешкають коні. 

Селищна рада з працівниками ДБТУ почала демонтаж покрівлі під консервацію власними силами. До відбудови також долучились ГО «Добробат» та волонтери, матеріали надає БФ «Проліска». Проте Гололобов зазначив, що вони потребують допомоги.

Усіх охочих допомогти запрошують до каналу в телеграмі за посиланням.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу Малоданилівської громади 30 травня були зруйновані навчально-хімічний корпус, гуртожиток факультету ветеринарної медицини, спортивно-кінний комплекс та пошкоджено будівлі ферми Державного біотехнологічного університету.

Читайте також