Одна людина отримала легкі поранення.

Вночі 27 квітня російські війська завдали двох ударів по Салтівському району Харкова. Під ударом опинився медкомплекс, у корпусах якого на момент ракетного обстрілу знаходилося більше тисячі осіб – 900 пацієнтів і дві з половиною сотні персоналу. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«На щастя, ракети влучили у землю, а не у корпуси медзакладу – в іншому випадку важко уявити кількість загиблих та постраждалих. Є одна поранена людина, ступінь – легкий», – ідеться в повідомленні.

Від вибухової хвилі постраждало кілька будівель. В них вибиті шибки, пошкоджені дахи, лінії електропередач, водогін та інші інженерні комунікації. На місці працюють усі відповідні служби.

Нагадаємо, вранці, 26 квітня, російські війська двома керованими авіабомбами обстріляли місто Дергачі на Харківщині. Внаслідок влучань постраждали троє дітей – 4-річний хлопчик, 5-ти та 16-річна дівчинки. За даними прокуратури, відбулося пряме влучання в приватний житловий будинок, на місці виникла пожежа. Пошкоджень зазнали інші приватні будинки та об’єкт енергосистеми. Детальніше дивіться у нашому фоторепортажі.

Читайте також

  • Росіяни влучили дроном в автомобіль волонтерів на Золочівщині: є поранені.