Для цього в Козіївці та Олексіївці, селах Краснокутської громади, створять дві пожежні бригади добровольців.

Про це в інтерв’ю Ґвара Медіа розповіла голова Краснокутської селищної ради Ірина Карабут.

Голова Краснокутської селищної ради, коментуючи безпекову ситуацію, повідомила, що мешканці громади «відчувають близькість до кордону», тобто чують обстріли Великої Писарівки [селище в Сумській області, неподалік від кордону з РФ — ред.]. У громаді також були зафіксовані удари трьох безпілотників «Шахед» по нафтових підприємствах на початку червня 2023 року.

Вони [російські збройні сили — ред.] цілеспрямовано били саме для того, щоб вивести з ладу нафтову промисловість. Після обстрілів вітер дмухав у сторону Краснокутська і над селищем стояла чорна завіса… У цей період ми зрозуміли, що треба організувати добровільну пожежну команду та почали цим займатися.

— зазначила Карабут.

Також голова Краснокутської селищної ради повідомила, що пожежне депо вже збудоване. Десятеро мешканців Краснокутської громади проходитимуть навчання у Харкові. Згодом планують відправити ще десятьох добровольців.

ДСНС передала Краснокутській громаді пожежну машину. Карабут зазначає, що ще одну розраховують отримати в рамках ініціативи «Говерла» від USAID з проєктом «Вогнеборці».

Читайте також