Служба безпеки України затримала колишню голову Куп’янської райдержадміністрації та Куп’янської райради, яка після деокупації Харківщини, намагалася втекти до ЄС, передає ХАЦ.

Харківському антикорупційному центру стало відомо, що мова йде про Сніжану Петрівну Чернову. Вона з 28 квітня 2020 року по 30 березня 2021 року була головою Куп’янської РДА. В 2020 році стала депутатом Куп’янської райради від партії «Слуга народу». Це не перший раз Чернова вже стала депутатом цієї райради.

Чернова підтримала росіян, за що ті її призначили так званою «и. о. заместителя начальника Куриловского территориального отдела военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области».

У спецслужбі встановили, перебуваючи на «посаді», Чернова виконувала вказівки кремля щодо поширення окупаційного режиму та залучення місцевих жителів до дій на користь країни-агресора. Крім того, вона брала участь у підготовці псевдореферендуму на захоплених територіях Харківщини.

За даними прокуратури, затримали Чернову 7 грудня. Цікаво, що на своїй сторінці у Фейсбуці Чернова з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну, робила патріотичні пости, на підтримку України, але останній пост був зроблений 8 березня. І після цього Чернова перестала вести сторінку у Фейсбуці.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.