Олександра Скакуна звільнили 7 листопада з посади першого заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації через прогул. Про це повідомили у ХОВА у відповіді на запит Ґвара Медіа.

Підстава звільнення встановлюється пунктом 4 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України: Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані роботодавцем у випадку прогулу (в тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин.

Текст відповіді на запит

Спочатку в обласній адміністрації не підтверджували цю інформацію, проте пізніше на офіційному сайті вже оновили інформацію про заступників начальника та прибрали його зі списку.

Пізніше відставку прокоментував голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, сказавши, що рішення про звільнення погодили з ОП.

«Безпосередньо на виконанні своїх функціональних обов’язків і взагалі відношення до державної служби. Неефективність була системною», — зазначив Синєгубов причину звільнення.

Довідка

Олександр Скакун заступив на посаду першого заступника голова ХОВА у лютому 2022 року. У адміністрацію влаштувався у 2017 році на посаду заступника голови ХОВА. До цього працював у Службі безпеки України, звідки звільнився у 2016 році. У 2021 році тимчасово виконував обов’язки голови Харківської обладміністрації.

Після штурму адміністрації у квітні 2014 році колишні працівники СБУ, серед яких був і Олександр Скакун, повернули на дах адміністрації український прапор.

Читайте також

Вадима Гутцайта звільнили з посади міністра молоді та спорту України — нардеп Железняк.