Затриманому інкримінують хуліганство, а саме – грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства із  застосуванням вогнепальної зброї. Слідчі відкрили кримінальне провадження, повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

20-річний хлопець прийшов до торговельного центру разом з другом. Його товариш чекав, поки закінчиться зміна у цивільної дружини, яка працює продавцем-консультантом в одному з відділів. Саме там і почався конфлікт.

Хлопцеві не сподобалося, як один із покупців спілкувався з дружиною товариша, він почав чіплятися до цього чоловіка – в результаті сталася бійка. Інцидент тривав не більше двох хвилин, адже в ситуацію втрутились охоронці центру. Та після бійки хлопець дістав зброю і двічі вистрілив угору. За попередніми даними, це був стартовий пістолет, а сам стрілець – у стані алкогольного сп’яніння.

«Хочу наголосити – в умовах воєнного стану в прифронтовому місті на такі випадки реагуємо максимально жорстко та за законом. Безпека наших громадян – це одна з головних задач в роботі поліції. Санкція статті, за якою затримали стрілка, передбачає до семи років позбавлення волі», – додає Болвінов.

Читайте також

Війська РФ атакували Липці щонайменше чотирма ракетами С-300 — фото поліції. Увечері 4 січня російські військові випустили по території навколо Липців Харківського району щонайменше 4 ракети С-300. Постраждалих немає, повідомив очільник Нацполіції області Володимир Тимошко.