У Харкові впровадили сервіс «Єдина квитанція міста Харкова», спрямований на функціонування єдиного розрахункового центру для інформування споживачів про житлово-комунальні послуги.

Рішення ухвалили 5 червня під час засідання виконавчого комітету Харківської міської ради, повідомила пресслужба відомства.

Вони пояснили, що сервіс створений для зручних умов оплати за спожиті послуги.

«Так, комунальні підприємства «Житлокомсервіс», «Комплекс із вивозу побутових відходів», «Харківводоканал» і «Харківські теплові мережі» припинять розсилати власні квитанції на сплату житлово-комунальних послуг. Згідно з рішенням, натомість вони надаватимуть відповідну інформацію до новоствореного сервісу для формування, друку та доставки єдиної квитанції», — йдеться в повідомленні.

На засіданні виконкому всіх закликали укладати договори про приймання платежів із фінансовими установами, які здійснюють переказ коштів із використанням сервісу «Єдина квитанція».

З 1 червня 2024 року новий тариф на електроенергію становить 4,32 грн за кіловат. Рішення щодо цін на електроенергію для населення готувалося наприкінці травня і було прийнято постановою Кабміну 31 травня 2024 року. Навесні 2024 року склалася критична ситуація в енергосистемі Україні внаслідок серії російських атак на електростанції. У мережі країн стався дефіцит генерації, тому більша частина країни повернулася до графіків відключень.

Читайте також