З 20 травня в Харкові запускають застосунок ArtWizard, у якому розміщатимуть різні мистецькі події, а містяни зможуть легко про них дізнаватися та планувати свій час.

ArtWizard — це проєкт, який допомагає українцям дізнаватися про локальне мистецтво. На сайті та в застосунку організатори можуть розміщувати виставки, концерти, показ фільмів тощо.

Наразі в застосунку можна знайти події Києва та Львова, але відсьогодні ще й у Харкові.

«Наша платформа допомагає лишатися в курсі культурного життя міста та не пропускати важливі події. Ми пропонуємо співпрацю, де локації та митці мають можливість публікувати власні заходи в нас на платформі, чим підкріплюємо їх охоплення та збільшуємо нашу аудиторію», — розповіла комунікаційниця платформи, Іванка.

Засновниками платформи є Влад Лісовик та Влад Савіцький, які разом закінчували Львівську Політехніку. Наразі в команді 7 людей.

Для користування застосунком достатньо його завантажити та зареєструватися. Далі можна обирати події, фільтрувати їх за категоріями, додавати в улюблені та календар тощо.

Організаторам подій необхідно, щоб розмістити свій захід на платформі необхідно сконтактуватися з @ivankafish та отримати доступ до контент-порталу проєкту з подіями та прочитати інструкцію.

До ArtWizard заходить близько 1500 унікальних користувачів щомісяця, при тому, що у вересні сайт відвідувало близько 500 людей. Загалом, за 2023 рік застосунком та сайтом користувалося понад 10 тисяч користувачів.

Читайте також

  • Музей Харківської школи фотографії видав переклад книжки Сьюзен Зонтаґ «Про фотографію». Уперше вона вийшла в 1977 році.