Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради опублікував повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Софтмор Солюшен» на «постачання та впровадження програмного забезпечення для реалізації міських цифрових сервісів, в тому числі цифрової Картки харків’янина через мобільний застосунок» за 3 900 000 грн, про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro. Виконати роботи мають до 31 серпня 2024 року.

«Дана закупівля проводиться у зв’язку з необхідністю забезпечення в умовах введеного в державі воєнного стану реалізації механізмів соціальної підтримки жителів міста Харкова […] враховуючи популярність проєкту «Картка харків’янина», – йдеться у тендерній документації.

Оновлену версію мобільного застосунку мають опублікувати на платформах App Store та Google Play.

Планують запустити цифрову Картку харків’янина, яка допоможе отримати соціальний дисконт, що надається учасниками проєкту, уніфікувати учнівських квитків закладів загальної середньої освіти міста як різновиду Картки; персоніфікувати облік заходів підтримки.

Три учасники намагалися перемогти у цьому тендері. При чому два з них пропонували вдвічі менше за переможця —   ТОВ “Товариство з обмеженою відповід­альністю «РОК АЙ ТІ»” планувало розробити додаток за 1 980 000 грн, тоді як ФОП Григор’єв Станіслав Юрійович запропонував 2 мільйони гривень.

Учасники тендера / джерело: Prozorro

Перемогло ТОВ «Софтмор Солюшен» Євгена Шапошнікова та В’ячеслава Зацарного з пропозицією в 3 900 000 гривень. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1000 гривень, а зареєстровано підприємство у січні 2022 року.

Людина з ідентичними ПІБ з В’ячеславом Зацарним вказана у декларації станом на березень 2021 року колишньої головної спеціалістки відділу ДРАЦС по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Харкові Ріти Зацарної.

Протягом 2023-2024 років компанія перемагала у тендерах лише від Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради та загалом уже отримала з бюджету Харкова 1 294 374 гривні за «Послуги з технічної підтримки «Програмного забезпечення для Автоматизованої системи електронної взаємодії виконавчих органів Харківської міської ради з жителями міста Харкова».

Що таке Картка харків’янина

«Картки харків’янина» («X-card») розпочали видавати 2 грудня 2021 року у міських центрах надання адміністративних послуг. Під час запуску проєкту багатомісячна затримка з виготовленням такої карти стала найбільшою проблемою.

Нині у Харкові впровадили п’ять видів таких карток: загальна, комунальна, пільгова, студентська та учнівська, планують запустити волонтерську. Їхні власники можуть отримати знижки на товари та послуги від більш ніж сотні партнерів проєкту. Загалом станом на березень 2024 року містянам роздали 442 тисячі карток.

На цю тему

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» опублікувала публічну закупівлю на придбання свіжих та сухих гілок за 4 019 233 гривень. Планують придбати 64 989 кг свіжих та 48 969 (штук) сухих гілок.