Прокуратура повідомила про підозру 52-річному чоловікові у виготовленні, поширенні комуністичної символіки та пропаганді комуністичного тоталітарного режиму.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

За даними правоохоронців, харків’янин поширював у інтернеті публікації з пропагандою комуністичного режиму.

«Зокрема, підозрюваний поширював матеріали з комуністичною символікою у вигляді герба СРСР та портретів Леніна і Сталіна», — розповіли в прокуратурі.

Свою позицію він висловлював у російській соціальні мережі «Вконтакте», яка є забороненою в Україні.

Правоохоронці провели експертне дослідження дописів, що були опубліковані чоловіком. За даними прокуратури, вони містять зображення, публічне використання яких є забороненими Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Читайте також

  • Прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо одного із сільських голів Кіндрашівської сільської територіальної громади, якого підозрюють у співпраці з РФ під час окупації регіону.
  • Служба безпеки затримала 55-річну харків’янку, яка працювала охоронницею та, ймовірно, коригувала ракетно-бомбові удари по Харкову.
  • СБУ оголосила підозру 38-річній мешканці села Старовірівка Куп’янського району за роботу в незаконно створеній окупантами школі.