У Харкові відбулося щорічне свято поезії «Читання на Драбині»

Поліна Куліш - 24 Березня 2024 | 11:01

24 березня у садку Харківського ЛітМузею пройшов щорічний фестиваль поезії «Читання на драбині».

«Попри блекаут і транспортний колапс, поети і слухачі дісталися до музею і зробили цей день яскравим», — зазначили організатори фестивалю.

24 березня у садку Харківського ЛітМузею пройшов щорічний фестиваль поезії «Читання на драбині» / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

«Читання на драбині» — традиційний щорічний поетичний фестиваль у ЛітМузеї, присвячений Всесвітньому дню поезії. Зазвичай у цей день кожен охочий отримує можливість прочитати власні вірші на драбині, яка понад 10 років тому стала символом дійства.

24 березня у садку Харківського ЛітМузею пройшов щорічний фестиваль поезії «Читання на драбині» / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

Нагадаємо, минулого року захід був присвячений загиблому в окупованому Ізюмі письменнику Володимиру Вакуленку.

На заході представили щоденник загиблого письменника в окупації, який привезла Вікторія Амеліна. Вона знайшла його закопаним у дворі будинку Вакуленка. 

1 липня письменниця Вікторія Амеліна померла в лікарні Мечникова у Дніпрі. Вона отримала поранення в результаті ракетного удару військ РФ по ресторану в Краматорську 27 червня 2023 року.

Читайте також

  • У Харкові відбулася прем’єра вистави від «Химери» — фото
  • «Кава з Очеретом»: у Харкові відбувся поетичний вечір — фото

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.