22 грудня о 19:00 в Центрі нової культури Some people відбудеться Різдвяний Кінобагаж. Захід буде благодійним, тож зібрані кошти організатор(-к)и відправлять на пікап для артилеристів 92-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

Про це повідомили у фейсбуці Кінобагажу.

Кінобагаж — спільний кінопроєкт креативної агенції «Arriba!» та школи маркетингу «Багаж», де гості можуть подивитись тематичну рекламу й обговорити її з ведучими та іншими гостями. У межах проєкту було проведено 97 показів. Місія проєкту — підвищення рівня рекламної та візуальної культури України.

«Ми довго вагалися, чи на часі зараз така подія. Майже рік емоційних гойдалок, обговорень з Ігорем [співзасновник Кінобагажу — ред.] та роздумів призвели до розуміння, що нам всім потрібно чимось надихатися, аби рухатися далі, вивозити війну й щоденну допомогу армії. Також саме ця подія стане ще одним способом допомогти нашим хлопцям на нулі», — розповів у коментарі Ґвара Медіа співзасновник Кінобагажу Макс Бурцев.

Читайте також

Some people: про урбанкультуру, війну та відродження Харкова. Команда відкрила Центр нової культури в Харкові. У планах він має стати для містян магнітом, що збиратиме людей та спонукатиме їх творити нову українську культуру