Троє співробітників ДСНС загинули під час виконання службових обов’язків.

У Харкові сьогодні, 6 квітня, попрощалися з трьома загиблими внаслідок повторного обстрілу рятувальниками. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Харківській області.

«Головні майстер-сержанти служби цивільного захисту Логінов Владислав, Байдалінов Сергій та Матюшенко Володимир загинули під час виконання службових обов’язків. Їх цинічно вбила росія, порушуючи усі існуючі конвенції і доктрини. Кожен з них мав за плечима чималий досвід роботи. У кожного були діти, дружини, батьки», – написали у пресслужбі.

Попрощатися з загиблими рятувальниками ДСНС прийшли близькі, рідні, товариші, побратими. Їх провели під прощальні звуки пожежних сирен.

Майстер-сержант Владислав Логінов
Майстер-сержант Сергій Байдалінов
Майстер-сержант Володимир Матюшенко

Довідка 

Владислав Логінов, Сергій Байдалінов, Володимир Матюшенко загинули у результаті повторної російської атаки «Шахедами» по Харкову вночі 4 квітня. Рятувальники приїхали на місце обстрілу та почали працювати, за декілька хвилин туди прилетів ще один безпілотник. Загиблим було 52, 32 та 41 рік.

«Логінов Владислав, Байдалінов Сергій, Матюшенко Володимир. Харківські рятувальники, яких сьогодні цинічно вбила Росія. Прицільно. Повторним ударом, коли вони рятували людей. Не будучи комбатантами, рятувальники були атаковані ворожими безпілотниками. РФ продовжує ігнорувати норми міжнародного права», – заявив міністр МВС Ігор Клименко.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що російські загарбники використовують на території області тактику «повторних ударів».

«Були зафіксовані повторні удари. Таку тактику ворог вже демонстрував в Україні, зокрема по Харківській області. Коли спочатку завдається перша хвиля ударів, потім виїжджають наші рятувальні служби для ліквідації наслідків і порятунку життів. Після чого йде фактично друга хвиля ворожих ударів», — розповів Синєгубов.

Він пояснив, що убезпечитися можна лише реагуючи на сигнали повітряної тривоги. Проте рятувальні підрозділи ДСНС змушені виїжджати на місце обстрілів, оскільки на першому місці у них стоїть завдання рятування цивільних життів, сказав посадовець.

Нагадаємо, 4 квітня близько 01:16 по Харкову завдали ударів щонайменше 15 безпілотниками, частину з них збили сили ППО, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов. Влучання зафіксовані в Новобаварському, Слобідському та Салтівському районах міста. Загинули 4 людини, ще 12 зазнали травм різного ступеня: 3 у важкому стані, 5 середніх, інші легкі.

Читайте також