Рятувальникам вдалося запобігти розповсюдженню полум’я на житловий сектор.

У Київському районі Харкові сьогодні, 9 квітня, місцеві мешканці випалювали очерет і спричинили масштабну пожежу на відкритому просторі. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Харківській області.

«Горіли чагарники, суха трава та очерет. Загальна площа пожежі склала понад 1 га. Рятувальники запобігли розповсюдженню полум’я на житловий сектор. О 13:05 пожежу було локалізовано, а о 15:25 повністю ліквідовано», – ідеться в повідомленні.

Постраждалих внаслідок пожежі немає.

У ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність, оскільки це заборонено законом та несе велику небезпеку середовищу та іншим людям.

Куди звертатися у разі пожежі?

  1. Телефонуйте за номером 101.
  2. Повідомте диспетчеру: розташування пожежі (наприклад, найближчий населений пункт, орієнтири), розмір та інтенсивність пожежі, наявність людей поблизу, наявність води та інших засобів гасіння пожежі.
  3. Ідіть у безпечне місце, якомога далі від вогню.
  4. Попередьте інших людей про пожежу.

Читайте також

  • В Індустріальному районі Харкова по провулку Івана Каркача сталася пожежа, співробітники ДСНС врятували 60-річного чоловіка.
  • Комунальники міста повністю усунули пошкодження, спричинені російським обстрілом безпілотниками у Слобідському районі в ніч 11 березня.
  • У Харківській області були окупованими 30% територій. Після звільнення ці території є потенційно забрудненими. Зараз у на Харківщині працюють 30 піротехнічних розрахунків ДСНС з різних регіонів країни.