Слобідська окружна прокуратура Харкова направила до суду обвинувальний акт стосовно інженерки з технічного нагляду через службову недбалість.

Про це повідомила пресслужба облпрокуратури.

За даними слідства, у листопаді 2022 року одне з управлінь Харківської міськради уклало договір з підрядником на капітальний ремонт укриття школи в Основ’янському районі. Під час контрольних обмірів виявили невідповідність між виконаними роботами та даними в акті приймання. Зокрема, не було зроблено домовлене штукатурення стін і стель, а також не забили вибоїни в асфальтних підлогах, зазначили в прокуратурі.

Обвинувачена / Фото: Харківська обласна прокуратура

Правоохоронці зазначили, що інженерка з технічного нагляду не перевірила відповідність фактично виконаних робіт і підписала документи з неправдивими відомостями. На підставі цих документів підряднику перерахували понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів.

Жінку судитимуть у Червонозаводському районному суді Харкова. Їй загрожує до 5 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Читайте також

  • У Харкові підлітка підозрюють у побитті людей біля торгового центру
  • На Харківщині судитимуть начальника ТРО, який ошукав військових на мільйон гривень. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі