У Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 20° та погоду без опадів 20 квітня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 20 квітня в Харкові очікується весняна погода без опадів з мінливою хмарністю. Вдень термометри покажуть 16-18 градусів тепла. Східний вітер сягатиме 7-12 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області. У регіоні буде панувати мінлива хмарність, проте опадів не передбачається. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 15 до 20 градусів тепла. Швидкість східного вітру становитиме 7-12 метрів за секунду, місцями очікуються пориви 15-20 метрів за секунду.

Нагадаємо, через похолодання та зростання споживання енергії в Харківській області збільшено графіки відключень електроенергії.

У Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 21 по 24 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

Раніше Харківобленерго зазначало, що у Харкові та області 20 квітня застосовуватимуть додаткові відключення світла. Зокрема, у зв’язку з виконанням аварійного ремонту устаткування в об’єднаній енергосистемі 20 квітня, з 00:00 до 08:00, у Харкові та Харківській області будуть застосовані додаткові відключення електроенергії.