Директором Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради призначено Ігоря Кулика. Відповідне розпорядження підписав голова ХМР Ігор Терехов.

Про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

З 14 листопада 2023 року Ігор Кулик виконував обов’язки директора департаменту.

Нагадаємо, колишній директор Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат звільнився у серпні 2023 року через стан здоров’я.

Що відомо про нового керівника

Ігор Кулик народився в селищі Коротич Пісочинської громади Харківської області у 1985 році. У 2008 році закінчив Харківський національний медичний університет за фахом «Лікувальна справа». Після цього, у 2014 році, завершив навчання в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

У 2015 році Кулик здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

З травня по листопад 2023 року обіймав посаду медичного директора з якості надання медичної допомоги Міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги імені професора О. І. Мещанінова.

Читайте також

  • Мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що місто ризикує стати «другим Алеппо», якщо США не проголосують за нову військову допомогу для забезпечення України системами ППО для протидії російським атакам.
  • З інших регіонів країни до Харківської області надсилають допомогу, яка забезпечить роботу критичної інфраструктури.
  • Представники Посольства Чеської Республіки в Україні та керівники чеських підприємств запропонували допомогу у відновленні сфер енергетики, теплопостачання та охорони здоров’я Харківської області.