У 2024 році державного фінансування на відновлення спортивної інфраструктури в Харківській області не передбачено.

У Харківській області внаслідок збройної агресії РФ пошкоджено або зруйновано 49 об’єктів спортивної інфраструктури. На їх відновлення потрібно понад 1 мільярд 14 млн гривень. Про це під час пресконференції повідомив начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської ОВА Костянтин Ананченко.

За його словами, на 2024 рік державного фінансування на відновлення спортивної інфраструктури в Харківській області не передбачено.

Деякі великі спортивні об’єкти Харкова та області наразі відновлюються коштом грантів та інвестицій від приватних підприємців. 

Зокрема Ананченко уточнив, що точна кількість зруйнованих або пошкоджених Росією спортивних об’єктів невідома, оскільки частина з них знаходиться на окупованих територіях або лінії фронту в Куп’янському районі.

Нещодавно боксери Харківської області на чемпіонаті Європи вибороли 2 золоті та 2 срібні медалі. Харківщину представляли чотири спортсмени та усі четверо дійшли до фіналу змагань.

Також збірна Харківської області здобула перемогу на чемпіонаті України з фехтування на шпагах, який проходив з 30 березня по 2 квітня у Києві. А в Парижі спортсменки з Харківщини вибороли 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди на чемпіонаті Європи з фехтування на візках.

Читайте також

  • Харківські фехтувальники перемогли на чемпіонаті України.