Більшість з отриманого – техніка та матеріали для функціонування критичної інфраструктури.

З інших регіонів країни до Харківської області надсилають допомогу, яка забезпечить роботу критичної інфраструктури. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, протягом останніх днів до Харкова та області надійшла допомога з Хмельницької, Херсонської, Волинської та Київської областей

«І зараз, у цю хвилину, від інших областей також продовжують надходити як і генератори, так і паливно-мастильні матеріали – все для функціонування критичної інфраструктури та вдалого проходження наступної зими», – ідеться в повідомленні.

Нещодавно жителі Закарпаття також направили до Харкова потужні трансформатори та спецобладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, були перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працював електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Дивіться у фоторепортажі Ґвара Медіа, як живе Харків під час блекауту.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Щонайменше 15 «шахедів» випустили по місту. Відомо про 4 загиблих та 12 поранених. Влучання зафіксовані в Новобаварському, Слобідському та Салтівському районах міста. Загинули 4 людини, ще 12 зазнали травм різного ступеня: 3 у важкому стані, 5 середніх, інші легкі.

Цього дня були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня. За словами мера, місту не вистачає потужності, тому «Харківобленерго» ввело графік відключення. Інтервал відключень наразі збільшений до 6 годин.

Говорити про терміни відбудови зарано, оскільки пошкодження серйозні – трансформатори потребують заміни, а на виготовлення нових потрібен час.

Читайте також

  • Харків відходитиме від централізованого опалення — Терехов.