Нове регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – Консультаційний центр Східного регіону відкрилося в Харкові.

Відкриття у Харкові регіонального представництва Коордштабу / Олександр Магула, Ґвара Медіа

Завданням центру є надання допомоги родинам та близьким захисників та захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин.

Начальник Харківської ОВА на відкритті у Харкові регіонального представництва Коордштабу / Олександр Магула, Ґвара Медіа

Такі центри вже є у Києві, Миколаєві та Вінниці. Харківське регіональне представництво окрім власне Харківської також працюватиме у Полтавській, Донецькій, Луганській та Дніпропетровській областях.

«Це дуже важливий Центр для всіх нас, — зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. — потреба дійсно є, адже потрібно з’ясовувати чи перебуває військовий у статусі полоненого, чи зникли безвісти, чи можливо загинули. Україна своїх не кидає, на відміну від ворогів. Робимо все від нас можливе, щоб повернути захисників».

Відкриття у Харкові регіонального представництва Коордштабу / Олександр Магула, Ґвара Медіа

Цей центр функціонуватиме як єдине вікно, тому людині не потрібно ходити інстанціями чи військовими організаціями аби зібрати довідки. Ідея в тому, що всю інформацію можна отримати тут. До складу входять представники правоохоронних органів. Вони звертатимуться та отримуватимуть всю необхідну інформацію.

  • Телефон приймальні Консультаційного центру Східного регіону:  0800300176
  • Час роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00
  • Адреса Консультаційного центру Східного регіону: м. Харків вул. Космічна 21

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.