Виставка «The War Is Not Over Yet», що розповідає про медійників на війні, відкриється у Харкові. Про це повідомив Інститут масової інформації. 

В експозиції історії українських та закордонних журналістів, фотографів, операторів і фіксерів, які були вбиті, поранені чи викрадені від початку повномасштабної війни. 

«Станом на 22 травня 2023 року відомо про 59 загиблих медійників. Від початку повномасштабного вторгнення 10 журналістів було вбито під час виконання професійних обов’язків (з них чотири громадянина України, шість – іноземці). 49 медійників загинули як учасники бойових дій, внаслідок російських обстрілів чи катувань», — зазначили в ІМІ.

Коли

Виставка відкриється 30 травня о 13:00 на площі Свободи, перед будівлею Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна і триватиме до 26 червня.

Мета експозиції

«The War Is Not Over Yet» –  це прояв солідарності з журналістами, які ризикують власним життям у боротьбі за правду, адже завдяки їхній роботі світ дізнається новини з фронту та бачить воєнні злочини росіян в Україні. На Харківщині медійники неодноразово потрапляли під обстріли ворога, а місцеві сайти та телевежі росіяни регулярно атакували.

На відкритті журналісти, які працюють в цьому регіоні, згадають колег, та розкажуть про роботу медіа в умовах постійних російських обстрілів.

Спікерами стануть:

  • Тетяна Терен, виконавча директорка Українського ПЕН;
  • Марія Малевська, кореспондентка “СТБ”;
  • Оксана Іванець, кореспондентка “АрміяInform”.
  • Тетяна Кагановська, ректорка Харківського національного університету імені В. Каразіна;

Харків стане шостим містом, куди завітає виставка «The War Is Not Over Yet». Раніше її вже бачили в Києві, Боярці, Вінниці, Полтаві та Одесі.

Читайте також

  • Башта танку та десятки ракет. У Циркунах під Харковом просто неба триває виставка спаленої російської техніки. Серед експонатів – танк, який, за словами місцевих, був першим підбитим під час оборони Харкова зранку 24 лютого 2022 року.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.