До Дня захисника та захисниці «Укрпошта» презентувала нову поштову марку «Слава Збройним Силам України!». Її погашення відбулося 14 жовтня в усій Україні.

«Я хочу подякувати «Укрпошті», яка в такий спосіб відзначає героїзм наших воїнів. Завдяки нашим захисникам та захисницям ми святкуємо цю дату у вільному місті. Ще раз вітаю усіх зі святом, нехай наша перемога буде якомога швидшою», – сказав заступник начальника Харківської ОВА Роман Семенуха.

Усі кошти зібрані з цієї марки спрямують на допомогу ЗСУ. Тираж складає 1 мільйон, ціна за аркуш – 120 гривень.

Керівниця магазину «Філателія» Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Тетяна Фоменко зазначила, що Марковий аркуш «Слава Збройним Силам України!» складається з 6 поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких зображує окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ. Крім марок також випущено 6 конвертів з емблемами військ, 6 карток і конверт «Перший день».

Автор випуску – український художник Антон Хрупін. Він же працював над поштовим випуском блоку «Вільні. Незламні. Непереможні», який було створено до Дня незалежності України.

Нагадаємо, що «Укрпошта» готується до випуску нової поштової марки «Кримський міст на біс!» присвячений підриву Кримського моста.