Торік у місті вдалося відновити та модернізувати близько 200 будинків, тоді як сьогодні у роботі ще 60 будинків. Про це розповів міський голова Ігор Терехов у ефірі національного марафону «Єдині новини».

Понад 5 000 будинків пошкоджено внаслідок російської агресії, 500 з яких не підлягають відновленню.

«Так, дійсно, на сьогодні 150 000 мешканців міста Харкова без даху над головою і це жахливо. Але ми працюємо разом з Офісом Президента, Кабінетом міністрів України для того, щоб у максимально стисли строки відбудовувати наше місто», — прокоментував міський голова Харкова Ігор Терехов.

Очільник міста розповів про підготовку Харкова до опалювального сезону. Він зазначив, що енергетична безпека – це головне в опалювальному сезоні. Тому місто передало військовим спеціальні автівки, аби вони мали змогу боротися з шахедами. Для укріплення енергетичної системи у Харкові будують спеціальні захисні споруди.

«Ми вісім разів вісім разів перезапускали систему опалювання в Харкові, тому сьогодні у нас є певний досвід. Але ми готуємось дуже ретельно готуємося до нового опалювального сезону. Дуже багато зроблено – підготовлена система теплопостачання та водопостачання на 80%. Така робота триває цілодобово», — додав очільник міста.

Читайте також

Харківська міська рада вдруге не відповіла на запит від Ґвара Медіа щодо кількості гуманітарної допомоги, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У Харкові провели перші уроки в «метрошколі». 4 вересня, у перший навчальний день, розпочала свою роботу харківська школа на станції метро. Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн.

У Харкові планують побудувати укриття на 450 учнів. Міський голова Ігор Терехов зазначив, що це укриття виключно для школярів і буде знаходитися в одному з районів Харкові на пришкільній території. Вартість такого бомбосховища становитиме 56 мільйонів гривень.